Lot 0825

Veiling ten einde:  42,00 + kosten

Un miroir encadrement en bois doré (90×108)

Een houten vergulde ingelijste spiegel (90×108)

Categorie:
GebruikersnaamBiedingsbedragDatum
j****1 42,002021-05-03 08:38:21
m*******8 40,002021-05-01 19:50:10
b****5 40,002021-05-02 19:40:00
p*********3 32,002021-05-01 17:28:05
j****1 30,002021-04-30 11:50:57
t******o 30,002021-05-01 16:20:45
t******o 26,002021-05-01 16:10:23
t******o 22,002021-05-01 16:08:58
j****1 20,002021-04-30 11:25:28
Start veiling 20,0030/4/2021 11:00:00