Lot 2085

Enchère terminée:  70,00 + frais ( 30 o/o )

Dessin au crayon gras et aquarelle, “Vieille dame à la robe noir”, signé Alexandre MOROSOFF (1835-1904), daté de 1885

Tekening in vetpotlood en aquarel, “Oude dame met een zwarte jurk”, gesigneerd Alexandre MOROSOFF (1835-1904), gedateerd 1885

b******************m 70,002021-08-30 10:14:15
p******e 65,002021-08-30 09:10:10
p******e 60,002021-08-29 20:54:39
b******************m 60,002021-08-30 10:13:44
p******e 55,002021-08-29 15:12:35
b******************m 50,002021-08-28 06:23:37
p******e 48,002021-08-29 15:12:13
p******e 44,002021-08-29 15:11:25
p******e 40,002021-08-27 12:23:45
Prix de départ 40,0027/8/2021 11:00:00