Lot 2087

Enchère terminée:  41,00 + frais ( 30 o/o )

Petit tableau, huile sur bois, “Parents et enfant aux grandes opérations”, signature illisible (dégats)

Klein schilderij, olieverf op hout, “Ouders en kind bij de grote operaties”, onleesbare signatuur (beschadiging)

h**************m 41,002021-08-30 09:53:02
m**********i 39,002021-08-30 08:21:39
h**************m 39,002021-08-30 09:52:55
t******o 35,002021-08-30 09:37:49
l*p 25,002021-08-29 21:07:50
Prix de départ 25,0027/8/2021 11:00:00