Lot 0842

Enchère terminée:  360,00 + frais

Un Bronze du XIXème siècle signé Adrien Gaudez – hauteur totale 50cm – patine brune

Bronzen beeld uit de XIXe eeuw gesigneerd Adrien Gaudez – totale hoogte 50cm – bruin voetstuk

a********************e 360,002021-05-03 11:18:58
f**********************m 340,002021-05-03 10:50:42
a********************e 320,002021-05-03 07:15:47
f**********************m 300,002021-05-01 16:51:31
Prix de départ 300,0030/4/2021 11:00:00